ČISTÁ KOSMETIKA PRO ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

Dopřejte si péči kvalitní bionomickou kosmetikou.

Bez chemických konzervačních látek, parfemací, vonných látek a minerálních olejů.


KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ ŘADY

CENÍK

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Kombinace produktů kousmetikou Dr. Baumann a dermaviduals® dle aktuálního stavu potřeb pleti, včetně masáže

1420 Kč

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PROBLEMATICKÉ PLETI/AKNÉ

Celkové ošetření obličeje a dekoltu, hloubkové čištění s kosmetikou Dr. Baumann a dermaviduals®, ozonová terapie, bez masáže

1310 Kč

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PRO PÁNY

Celkové ošetření obličeje dle aktuálního stavu pleti kosmetikou Dr. Baumann a dermaviduals®, včetně epilace/úpravy obočí a kosmetické masáže včetně paží.

1050 Kč

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ na míru INDIVIDUAL dermaviduals®

Ošetření kosmetikou Dermaviduals sestavené na míru Vaší pleti. Vhodné pro náročnější typy pleti (atopická dermatitida, lupénka, kuperóza a rosacea, akné, a velmi citlivá pleť). Dermaviduals odpovídá zásadám korneoterapie. Korneoterapie je metodika léčení pokožky, jejímž principem je uzdravení a údržba obranných systémů kožní bariéry. Koncept péče o pleť, který svým složením vychází z fyziologických vlastností pokožky, obnovuje narušenou kožní bariéru a vede k přirozené regeneraci pleti. Kosmetické ošetření provedené certifikovaným kosmetologem. V ceně čištění hydrofacial a krém namíchaný na míru 15 ml.

1790 Kč

OŠETŘENÍ S OVOCNÝMI KYSELINAMI AHA peeling

(cena za 1 aplikaci)
Ošetření AHA peelingem s obsahem kyseliny glykolové. Metoda vhodná ke zmírnění akné, lepšímu hojení zánětů, ošetření poruch pigmentace a ošetření jizev. Účinné ošetření ve formě kúry od 10 % do 30 % koncentrace ovocných kyselin, doporučujeme min. 6 po sobě jdoucích aplikacích. Intervaly a podrobnosti o kúře s Vámi rádi zkonzultujeme.

Balíček 6-ti ošetření při platbě předem 4000 ,-.

750 Kč

KOSMETIKA PRO TEENAGERY
(13-17 let)

Kosmetické ošetření (čištění pleti, pěstící péče) se základy denní rutiny a líčení, doporučení vhodných produktů, konzultace. Pro hloubkové čištění problematické/aknozní pleti, prosím, vyberte službu „Kosmetické ošetření problematické pleti/akné.

990 Kč

KOSMETICKÝ RITUÁL

Relaxační kosmetické ošetření kosmetikou Dr. Baumann a dermaviduals® s prodlouženou kosmetickou masáží včetně čištění hydrofacial, peelingu paží a rukou + kakaová/alginátová maska.

1610 Kč

KONZULTACE 15 MIN

Nevíte si rady s výběrem ošetření nebo potřebujete poradit s výběrem vhodných produktů? Stavte se nebo zavolejte. Jsme tu pro Vás 🙂

zdarma

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY K PÉČI

BARVENÍ OBOČÍ A ŘAS InLei®

Intenzivní barva na řasy a obočí In Lei® s arganovým olejem a s vysokým stupněm krytí

(očištění řas nebo chloupků speciální pěnou, příprava chloupků na barvení solným roztokem, vyměření požadovaného tvaru obočí, na závěr aplikace výživného a fixačního produktu FashionLash)

Barvy InLei® mají účinnou, ale jemnou strukturu. Zvláštní složení, které je bohaté na rostlinné vosky, umožňuje úplné proniknutí produktu do struktury řasy a obočí, a zaručuje intenzivní a dlouhotrvající odstín.

Díky propracované směsi přísad a použití pigmentů s vysokým stupněm čistoty jsou barvy InLei® schopny zajistit stabilní a intenzivní barvení.

BARVENÍ OBOČÍ
160 Kč v rámci ošetření
260 Kč samostatně

BARVENÍ ŘAS
160 Kč v rámci ošetření
260 Kč samostatně

ČIŠTĚNÍ HYDROFACIAL (ke kosmetickému ošetření) 100 ,-
Hydrofacial (aquapeeling) pracuje na principu podtlaku s průtokem demiralizované vody nebo speciálního roztoku. Umožňuje hloubkové čištění pórů, rozpouští a vysává nečistoty a dokonale zjemní pleť. Odstraňuje mazové zátky a póry zůstávají čisté. Má dvojnásobný efekt oproti klasickému peelingu. Při ošetření dochází k velmi šetrnému hloubkové čištění pleti a současně navíc k velmi intenzivní hydrataci a penetraci minerálů a aktivních látek.
Díky patentovanému postupu ošetření dochází ke zvýšení hydratace pleti o více než 80% a zvýšení penetrace aplikovaných aktivních látek o více než 120%.

DEPILACE VOSKEM LYCON

Hlavní výhodou depilace je, že se jedná o bezbolestné odstranění chloupků a vaše pokožka bude ihned krásně hladká.

OBOČÍ
130 Kč v rámci ošetření
260 Kč samostatně


HORNÍ RET
110 Kč v rámci ošetření
210 Kč samostatně


SPODNÍ RET, BRADA
120 Kč v rámci ošetření
210 Kč samostatně


NOSNÍ DÍRKY
150 Kč v rámci ošetření
210 Kč samostatně


KOLAGENOVÉ RUKAVICE A PONOŽKY E.Mi

Je to hydratační a výživná péče o pokožku s kolagenem, bambuckým máslem, glycerinem a aragnovým olejem

RUKAVICE A PONOŽKY E.Mi
290 Kč


CHCETE SE CÍTIT KRÁSNÍ A SEBEVĚDOMÍ?

Objednejte se do našeho salonu!