„Jóga nejen mění způsob, jakým vidíme věci, ale transformuje člověka, který vidí.“

B. K. S. Iyengar

BENEFITY, KTERÉ JÓGA PŘINÁŠÍ

Historie jógy sahá do Indie více než 5000let zpět, kdy tamní jogínští mistři využívali jógu například pro omlazení těla, či prodloužení života. Samotné slovo jóga můžeme přeložit jako „spojení“- spojení těla, mysli i vědomí…

V dnešní zrychlené době vám jóga pomůže zpomalit, zlepšit vaši fyzickou kondici, emocionální stabilitu, odolnost proti stresu, koncentraci a spoustu dalšího…

Vinyasa jóga

Plynulé procházení jógovými ásanami v rytmu vědomého dechu, protažení, posílení a ozdravění celého těla. Jóga pročišťuje mysl, zlepšuje držení těla a zkvalitňuje život.

Jemná Vinyasa jóga

Plynulé procházení jógovými ásanami v rytmu vědomého dechu, protažení, posílení a ozdravění celého těla. Jóga pročišťuje mysl, zlepšuje držení těla a zkvalitňuje život.

CENÍK

1 LEKCE
200 Kč

PERMANENTKA 10 LEKCÍ

(1 lekce 180 Kč, platnost 5 měsíců)

1800 Kč

Kontakt : 724 022 991

INSTRUKTORKOU JÓGY JE JANA NÁHLOVSKÁ

Hrdá maminka 3 dětí, manželka úspěšného a skvělého chlapa a majitelka dvou roztomilých bostonských teriérek.

Jóga ji provází už více než 20 let.

V roce 2016 absolvovala akreditovaný kruz/vzdělávací program učitel jógy a také prošla dvěma úrovněmi školení a workshopů dětské jógy u Hanky Luhanové.

V oblasti jógy se neustále vzdělává nejen vlastní praxí, ale i učením se od zkušenějších učitelů. Vzorem jsou pro ni například B.K.S. Iyengar, PhDr. Jiří Čumpelík, Zuzana Klingrová a Pavel Hub.

Od dynamicé ashtanga vinyása jógy se postupně dostala i k velmi jemným stylům jako je Jin jóga či restorativní jóga. Věnuje se praxi jógy s klientkami v seniorském věku, má zkušenosti s vedením lekcí pro těhotné ženy a také s ženami po porodu, které se chtějí dostat opět do kondice.

Velmi důležitá je pro ni nejen praxe ásan, ale i život v souznění s jámami a nijámami. Což jsou jednoduchá a srozumitelná pravidla pro naše chování a pro přijímání a akceptování všech a všeho ve svém blízkém i vzdálenějším světě. Snaží se také o praxi pránajámy, což jsou dechová cvičení, a o praktikování meditací.

Ať už vede lekce dynamické nebo jemné, vždy se snažím být oporou pro všechny přítomné na lekci, nejen předvedením pozice, ale i podrobným vysvětlením jejího provedení a zaměření se na možná úskalí dané ásany. Důležitá je pro ni také fyzická dopomoc a úprava eventuálních drobných chybiček v provádění ásan.

Ve všech svých lekcích se snaží o příjemné plynutí pohybů a dechu, aby si klienti byli schopní užít možnosti a schopnosti svého těla v jednotlivých ásanách, a zároveň, aby díky dechu mohli hlouběji procítit účinky jednotlivých ásan.

Z lekcí jógy budete odcházet protažení, posílení, prohřátí a z těch dynamičtějších i zpocení. Ale určitě vždy s úsměvem a nabití energií.

Má zkušenosti s vedením lekcí úplných začátečníků i zkušených jogínů, s lekcemi skupinovými i privátními.

Každý okamžik je posvátný. Dejte všemu význam a smysl, všemu váhu své pozornosti, všemu skutečné a náležité naplnění.

Thomas Mann