ZA VŠÍM STOJÍ TOHLE DUO

MÁMA A DCERA

VERONIKA A MARIE

Od počátku věků…

Před více než 20 lety v Praze Veronika začala nejprve s manikúrou a pedikúrou. Po nějaké době přidala také kosmetické služby a přestěhovala se do Zelenče, kde začínala v malé komůrce ve svém rodinném domku. Byla to komůrka asi o velikosti 10m2, ale ani to Veronice nebránilo v tom, pečovat o své klienty s láskou.

Později se k domu postavila přístavba, prostory se zvětšili a salon dostal své jméno „Verité“

Ver jako „Verité“

Název našeho salonu pochází z francouzštiny a znamená PRAVDA. Nejen, že slovo Verité obsahuje část Veroničina jména, ale toto slovo ji provází celým životem a má pro ni velký význam. Není tedy pochyb o tom, že je salon Verité opravdu srdcovou záležitostí.

Od komůrky po BEAUTY HOUSE…

Po nějaké době působení přišel velký nával klientely a Veronice bylo jasné, že to sama nezvládne… nastal čas, aby se team Verité rozrostl a Veronika začala spolupracovat s Ivou.

Během dalších let Veronika prošla řadou seminářů a školení a stala se VIP INSTITUTEM značky Dr. Baumann.

V roce 2019 přišli v životě Veroniky životní zvraty a stála před důležitou otázkou: Co bude dále se salonem? V tu samou chvilku hledala svou cestu i její dcera Marie a tak se z maminky a dcery stalo také pracovní nerozlučné duo, které se vzájemně doplňuje.

Veronika je nositelkou letité praxe a top péče o zákazníky, kterou doplňuje Maruška svými svěžími nápady.

V pravý čas zapracoval osud, a když budoucnost salonu byla ve hvězdách, přišla nabídka na nové prostory. Náš tým doplnily další tváře.

Vznikl nový koncept… BEAUTY HOUSE, který nabízí komplexní služby pod jednou střechou.

Naším cílem je úroveň služeb neustále zlepšovat. Vzděláváme se, následujeme trendy a spolupracujeme se značkami, se kterými máme výsledky a jdou v ruku v ruce s naším konceptem.

Řídíme se heslem:

Verité znamená pravda, a pravdou je, že každá žena je krásná…

Naším posláním je tuto krásu najít a podpořit.