ZA VŠÍM STOJÍ TOHLE DUO

MÁMA A DCERA

VERONIKA A MARIE

Od počátku věků…

Před více než 20 lety v Praze Veronika začala nejprve s manikúrou a pedikúrou. Po nějaké době přidala také kosmetické služby a přestěhovala se do Zelenče, kde začínala v malé komůrce ve svém rodinném domku. Byla to komůrka asi o velikosti 10m2, ale ani to Veronice nebránilo v tom, pečovat o své klienty s láskou.

Později se k domu postavila přístavba, prostory se zvětšili a salon dostal své jméno „Verité“

Ver jako „Verité“

Název našeho salonu pochází z francouzštiny a znamená PRAVDA. Nejen, že slovo Verité obsahuje část Veroničina jména, ale toto slovo ji provází celým životem a má pro ni velký význam. Není tedy pochyb o tom, že je salon Verité opravdu srdcovou záležitostí.

Od komůrky po BEAUTY HOUSE…

Po nějaké době působení přišel velký nával klientely a Veronice bylo jasné, že to sama nezvládne… nastal čas, aby se team Verité rozrostl a Veronika začala spolupracovat s Ivou.

Během dalších let Veronika prošla řadou seminářů a školení a stala se VIP INSTITUTEM značky Dr. Baumann.

V roce 2019 přišli v životě Veroniky životní zvraty a stála před důležitou otázkou: Co bude dále se salonem? V tu samou chvilku hledala svou cestu i její dcera Marie a tak se z maminky a dcery stalo také pracovní nerozlučné duo, které se vzájemně doplňuje.

Veronika je nositelkou letité praxe a top péče o zákazníky, kterou doplňuje Maruška svými svěžími nápady.

V pravý čas zapracoval osud, a když budoucnust salonu byla ve hvězdách, přišla nabídka na nové prostory. A náš tým doplnilo naše kadeřnické duo.

Vznikl nový koncept… BEAUTY HOUSE, který nabízí komplexní služby pod jednou střechou.

Řídíme se heslem:

Verité znamená pravda, a pravdou je, že každá žena je krásná…

Naším posláním je tuto krásu najít a podpořit.