CO VYVYSTANE NA MYSL, KDYŽ SE ŘEKNE MASÁŽ?

Určitě je prvním slovem uvolnění a relaxace a chvilka pro
sebe samého. Věnovat se sobě a zjistit, co přesně potřebujeme, je základ pro další klidné fungování těla i ducha a naší mysli.

Masáž je zážitek a je třeba zdůraznit, že se jedná vždy o zážitek plný individualit, kdy masér a návštěvník salonu tvoří příběh, a je jen na nich, jak se bude vyvíjet. Cílem masáže je uvolnění relax a pohoda, a pokud je cesta k těmto pocitům právě prostřednictvím Salonu Verité, proč se do toho nepustit nad šálkem čaje či dobré kávy a příjemným rozhovorem nezjistit, jaká jsou přání a představy?


Nebojte se mít se rádi. Návštěvník salónu je ten, kdo je zde pro přijímání pozitivní energie, a naprosté uvolnění a rozmazlování, které sebou masáž nese.
Přijmout nabíjející energii a laskavý dotek je velmi důležité a posilující pro další dny. Masáž se soustředí na přítomný okamžik a jejím cílem by mělo být, aby člověk na chvíli zapomněl na okolní svět.
Pohodlí, terapie, potěšení, dotek a něha, přítomnost, to je to, co tělo na masáží přijímá, jak prosté, o nic víc nejde. Jde o individuální příběh a zajímavou cestu k lepším zítřkům a pozitivním pocitům.

CENÍK

Masáž Verité

90 min věnovaných jen Vám, z toho 60 min masáž

1500 Kč

Kontakt: 605 522 876


KOMU SE SVĚŘÍTE?

Své tělo svěříte do péče maséra Ondřeje. Jistě každého zajímá, o koho se jedná a komu svou důvěru vloží, tak teď pár slov k Ondřejovi. Masér Ondřej absolvoval v roce 2015 masérský kurz a po úspěšném složení zkoušek získal profesní kvalifikaci.
Průběžně si přidával kurzy a rozšiřoval spektrum masáží, a to konkrétně na medovou, masáž lávovými kameny, ale i masáž obličeje a dekoltu. Postupem času se Ondřej věnoval dalšímu seberozvoji a procházel různé praxi a nabral zkušenosti.
Během své cesty se setkal se zkušenými maséry a masérkami, kteří se mu stali vzorem, a to třeba Jana Davidová. Další místa, kde působil a pracoval na rozvoji, jsou třeba Hotel Mandarin a Aquapark Čestlice, ale také Le palais art hotel, kde Ondřej působil jako hlavní masér.


Dalším zlomovým okamžikem byl začátek spolupráce s centrem Integrity, kde Ondřej čerpal zkušenosti od Michaely Torstennové. Zde Ondřej přišel na to, že při masážích jsou velmi důležité energie a terapeutický přístup, a že se dá masírovat i jiným stylem.
A jak tomu tak bývá, tak vše má svůj čas a nyní se Ondřej vydává na vlastní dráhu a Salon Verité je jeho novým působištěm.


CHCETE SE CÍTIT KRÁSNÍ A SEBEVĚDOMÍ?

Objednejte se do našeho salonu!