Pohodlí, terapie, potěšení, dotek, něha, přítomnost… to je to, co tělo na rituálu přijímá.

Jak prosté… Jde o individuální příběh a zajímavou cestu k lepším zítřkům a pozitivním pocitům.

CO VÁS NAPADNE, KDYŽ SE ŘEKNE TĚLOVÝ RITUÁL?

Určitě je prvním slovem uvolnění, relaxace a chvilka pro sebe.

Věnovat se sobě a zjistit, co přesně potřebujeme, je základ pro další klidné fungování těla, ducha i naší mysli.

SVĚT THERMES MARINS DE SAINT MALO

Z mořských hlubin a s využitím přírodních klenotů se v pečujících rituálech Thermes de Saint Malo spojují jedinečné techniky péče a božsky smyslné produkty. Decentně luxusní mořská kosmetika s viditelnými a prokazatelnými účinky, ultra smyslná přírodní kosmetika bez parabenů a minerálních olejů.


„Nebojte se mít se rádi. „

AKTUÁLNÍ NABÍDKA:

VULKANICKÝ SEN O MOŘI

Objevte zemi sopek, poznejte intenzivní podzemní život Etny a představte si všechny řecko-římské přednosti sicilských termálních lázní. Vychutnejte si blahodárné účinky bahna a geotermální vody s relaxačními účinky. Vdechujte vůni citrusových plodů obohacenou o vitamíny a užívejte si jejich esenciálních olejů.

CENÍK

SPA TĚLOVÝ RITUÁL

120 min (tělový peeling, masáž, zábal)

2 600 Kč

PEELING A MASÁŽ 2100 Kč

90 min (tělový peeling, masáž)

VULKANICKÝ SEN O MOŘI

Produkty:

MINERÁLNÍ PEELING Z LÁVOVÉHO PRACHU

Peeling se při masáži rozpouští a uvolňuje přírodní exfoliační látky včetně vysoce remineralizujícího sicilského lávového prachu s ryolitem. Je obohacen o termální vodu obsahující hořčík, křemík a vápník a má vyrovnávací, čisticí a regenerační účinky.

ZKRÁŠLUJÍCÍ TĚLOVÁ MASKA Z ŘAS A MOŘSKÝCH ROSTLIN

Maska s tekutou a smyslovou texturou hydratačního vosku zanechává skvělý pocit pohody. Jeho minerální vlastnosti jsou výsledkem synergie tří přírodních sicilských geotermálních zdrojů: termální vody, výtažku z nekrvavého pomeranče z horského parku Madonie bohatého na antioxidační vitamin C a termálního bahna s relaxačními účinky.

MODELAČNÍ VOSK S POMERANČOVÝMI KVĚTY

Měkký a velkorysý modelovací vosk zahalí tělo do smyslného závoje. Obsahuje oleje (z jadérek hroznů a opuncie) a vodu z pomerančových květů, které zajišťují, že vosk dokonale klouže po pokožce. Její mýtická a citronová vůně okamžitě probudí smysly a pozve tělo i mysl k okamžiku absolutní relaxace.


CHCETE SE CÍTIT KRÁSNÍ A SEBEVĚDOMÍ?

Objednejte se do našeho salonu!